O FIRMIE

Sieć taksówek RADMOR TAXI przewozi pasażerów od blisko dwóch dekad
– pierwszy kurs naszą taksówką miał miejsce 23 czerwca 2001 roku.
Przez ten czas sieć RADMOR TAXI zyskała wielu zadowolonych, wiernych klientów i wciąż zdobywa nowych.

Dlaczego? Z wielu powodów, ale najważniejszy to ludzie, którzy tworzą RADMOR TAXI. Nasz zespół to gotowe do pomocy dyspozytorki (które nie tylko wysyłają dla Was taksówki, ale często również pożartują, coś podpowiedzą, doradzą) i taksówkarze –dostępni przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Nic dziwnego, że coraz więcej rodziców powierza nam np. dowiezienie dzieci do szkoły lub przedszkola. Sprawdźcie nas!

o firmie

Flota RADMOR TAXI to samochody osobowe i mini busy przeznaczone dla 6 pasażerów. Nasze taksówki jeżdżą nie tylko po Koszalinie i do okolicznych miejscowości, jeżeli zajdzie taka potrzeba, zawieziemy Was na lotnisko, prom, jak również w wybrane miejsce w Polsce i za granicą.

Klienci zagraniczni również poczują się z nami komfortowo: porozumiemy się z nimi w językach angielskim, niemieckim lub rosyjskim.

W taksówkach RADMOR TAXI można zapłacić gotówką lub kartą zarówno płatniczą jak i kredytową. Jeśli decydujecie się na to drugie rozwiązanie, poinformujcie o tym dyspozytora, który przyjmuje zlecenie.

Jeśli akurat nie macie ochoty na rozmowę z dyspozytorem centrali taxi, skorzystajcie z naszej mobilnej aplikacji. Zamówienie taksówki trwa sekundę, a dodatkowo w każdej chwili możecie sprawdzić, w którym miejscu na mapie znajduje się zmierzająca po Was taksówka.
Duży ruch i nie możesz się dodzwonić? Wyślijcie sms-a na nr 608417417 w treści wpisując adres, a otrzymacie odpowiedź, że zlecenie zostało przyjęte.

Obsługujemy wesela, eventy, koncerty i inne masowe imprezy.
Wiele koszalińskich firm, RADMOR TAXI obsługuje bezgotówkowo (w rozliczeniu dogodnym dla zleceniodawcy).
Na pomoc naszych taksówek i kierowców mogą liczyć ludzie starsi. RADMOR TAXI zawiezie i pomoże w drodze do przychodni, na rehabilitację, DPS-u, koncert lub w inne miejsce – takie zlecenia są realizowane również bezgotówkowo.

Wiele koszalińskich firm i przedsiębiorców obsługujemy bezgotówkowo w dogodnym rozliczeniu (tygodniowym i miesięcznym).

Kierowcy RADMOR TAXI chętnie zrobią i dostarczą Wam również drobne zakupy, w awaryjnej sytuacji dowiozą kanister paliwa, zmienią koło, dostarczą kwiaty dla ukochanej… i wiele innych. W promocyjnych cenach przewozimy wczasowiczów i kuracjuszy do pobliskich miejscowości nadmorskich.

Uczestniczymy w życiu miasta oraz wielu akcjach charytatywnych.

o firmie

Jesteśmy rzetelną, rozpoznawalną i tanią korporacją taxi w Koszalinie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

CERTYFIKATY: