APLIKACJA MOBILNA

Korzystając z telefonu z internetem i GPS, poprzez naszą aplikację możesz szybko zamówić taksówkę.
Trwa to sekundę - nie czekasz na zgłoszenie dyspozytora.
Po zamówieniu taksówki widzisz na swoim telefonie, jak auto zbliża się pod Twój adres.
SPRAWDŹ NAS - SATYSFAKCJA GWARANTOWANA!
 
Pobierz APLIKACJĘ

DOWÓZ
NA LOTNISKO

PŁATNOŚCI KARTĄ

Zamawiając taksówkę
należy poinformować o tym fakcie dyspozytora.

OFERTA SPECJALNA

Przejazdy bezgotówkowe
w rozliczeniu tygodniowym lub miesięcznym

  madein-1.png mielno-partner-1.png nat.pngpig-1.png

Taxi Koszalin

Spieszysz się do pracy? Po udanym wieczorze nie masz jak wrócić do domu? Nie wiesz, kto mógłby Cię odebrać z lotniska? A może zabrakło Ci w drodze paliwa? Zadzwoń po nasze taxi lub znajdź nas na jednym z postojów. RADMOR Taxi Koszalin zawsze odpowie na Twoją potrzebę transportu. W każdej sytuacji możesz liczyć na naszych kierowców. Codziennie rozpoczynamy pracę z nową energią, bez względu na pogodę i porę.

Tanie, komfortowe, bezpieczne radio taxi

Doskonała znajomość topografii regionu oraz doświadczenie za kierownicą – tego należy oczekiwać od dobrego taksówkarza i jest to naszym atutem. Firma jest jedną z najstarszych radio taxi w Koszalinie. Pierwsza taksówka pod naszym szyldem wyjechała na drogi w 2001 roku. Od tamtej pory nasze taksówki pokonały tysiące kilometrów, zapewniając klientom komfortową i bezpieczną podróż w różnych celach – od standardowych przewozów pasażerskich, po transfery taxi na lotniska. Szybkość reakcji na wezwania, konkurencyjne ceny za kursy, a także kultura osobista i życzliwość naszych kierowców spowodowały, że jesteśmy jedną z najbardziej popularnych korporacji taksówkarskich w mieście. Klienci cenią nas także za punktualność i pełną dyspozycyjność, ponieważ pracujemy w dni powszednie, weekendy i święta przez 24 godziny na dobę.

RADMOR Taxi – w pełni Rzetelna Firma

RADMOR Taxi to ponad wszystko rzetelna firma. Od 2018 roku należymy do programu Rzetelna Firma na znak naszego uczciwego podejścia do klientów w kontekście prowadzonego biznesu. Do programu należą wszyscy Ci przedsiębiorcy, którzy otrzymali obiektywną opinię o ich solidności, wiarygodności i wypłacalności. Otrzymywany w ramach udziału w programie certyfikat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dokumentów potwierdzających rzetelność firmy. Jest świadectwem tego, że nasza firma nie działa wyłącznie dla zysku oraz traktuje z szacunkiem swoich klientów i pracowników.