Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
608 417 417 PRZEWOZY PASAŻERSKIERADMOR TAXI KOSZALIN

W jaki sposób można zamówić taksówkę?

2022-12-19

Jeszcze dwie dekady temu taksówkę można było zamówić wyłącznie, dzwoniąc pod wskazany numer. Zwykłe telefony komórkowe były względną nowością, a era smartfonów miała dopiero nadejść. Obecnie sposobów na zamówienie taksówki jest kilka. Co warto o nich wiedzieć?

Zamawianie taxi przez telefon

Taksówkę wciąż w większości korporacji można zamówić przez telefon. To najwygodniejsza opcja dla tych, którzy są do tej formy przyzwyczajeni – wystarczy mieć wpisany w swoim telefonie numer do ulubionej firmy przewozowej. Rozmawiając z dyspozytorem, załatwisz też więcej spraw, np. zlecisz dostarczenie kwiatów pod wskazany adres czy zamówisz drobne zakupy do domu. Możesz też zamówić taksówkę dla kogoś, np. dziecka, którego nie zdążysz osobiście odebrać ze szkoły czy zajęć pozalekcyjnych.

Zamówienie taksówki przez SMS

Dobre firmy przewozowe, takie jak nasza, umożliwiają też zamówienia taxi przez SMS. W Radmor wystarczy wysłać SMS-a pod nasz numer, a w nim podać adres, pod który ma podjechać kierowca. To wszystko! Chwilę po wysłaniu SMS klient otrzymuje wiadomość z potwierdzeniem wysłania po niego taksówki. To bardzo wygodna forma złożenia zamówienia zwłaszcza w sytuacji, gdy chcesz to zrobić dyskretnie lub w Twojej okolicy szwankuje zasięg telefoniczny i ciężko porozumieć się podczas zwykłej rozmowy.

Taxi z aplikacji

Radmor ułatwia też zamówienie taxi młodszym klientom, nierozstającym się ze swoimi smartfonami. Taksówkę mogą zamówić przez naszą aplikację w dosłownie kilku kliknięciach. Mapka w aplikacji pozwala też śledzić jadący po klienta samochód, przez co łatwiej oszacować, ile czasu zajmie mu dojazd na miejsce. Dzięki apce nie trzeba nawet zapisywać numeru do dyspozytorni.

RADMOR TAXI
Nowa kategoria usług przewozów pasażerskich
Dojeżdżamy w każde miejsce, w kraju i za granicą.

back to top