Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
608 417 417 PRZEWOZY PASAŻERSKIERADMOR TAXI KOSZALIN

Podróżowanie w grupie - jak zamówić taksówkę dla 6 osób?

2021-12-23

Podróżowanie taksówką to niezwykle wygodna forma transportu. Korzystając z oferty popularnych sieci taksówek, masz pewność, że dotrzesz na miejsce szybko, sprawnie i w komfortowych warunkach. Nie musisz przejmować się prowadzeniem samochodu, a czas spędzony w taksówce możesz przeznaczyć na relaks, planowanie dnia albo prowadzenie rozmów telefonicznych czy organizowanie sobie pracy. Taksówki to także doskonały środek transportu dla wszystkich osób, które jeszcze nie mają własnego prawa jazdy, straciły je albo nie czują się pewnie za kierownicą.

Jak zamówić taksówkę dla 6 osób?

Jeżeli musisz dotrzeć na jakieś wydarzenie w Koszalinie albo jego okolicy z większą grupą współpracowników, przyjaciół lub z rodziną, a nie chcesz brać swojego samochodu, zamów taksówkę z Radmor Taxi. W naszej flocie znajdują się samochody osobowe i mini busy, którymi można wygodnie przewozić 6 pasażerów. Nasi kierowcy dowiozą Was szybko i sprawnie w każde miejsce w Koszalinie, a jeżeli zajdzie taka potrzeba, dostarczą Was także do okolicznych miejscowości, na lotnisko, prom, a nawet w inne miejsca w Polsce lub za granicą.

Aby zamówić naszą taksówkę, możesz zadzwonić pod jeden z numerów telefonów podanych na naszej stronie internetowej, wysłać sms albo skorzystać z mobilnej aplikacji. Po dodzwonieniu się do nas nawiążesz kontakt z jedną z naszych dyspozytorek. Osoby zatrudnione na tym stanowisku są bardzo miłe i życzliwe. Nie tylko bardzo sprawnie wysyłają taksówki pod wskazany adres, ale także chętnie żartują z klientami, doradzają lub podpowiadają najlepsze rozwiązania. Jeżeli nie masz czasu albo ochoty rozmawiać z jedną z nich, po prostu ściągnij i uruchom na swoim smartfonie naszą aplikację mobilną. Dzięki niej zamówienie taksówki nie zajmie Ci więcej niż kilka sekund. Kolejną zaletą korzystania z naszej aplikacji jest fakt, iż w każdej chwili możesz sprawdzić na mapie, gdzie aktualnie znajduje się zamówiony przez Ciebie pojazd. Możesz też wysłać sms na nr 608417417, a w jego treści wpisać adres. Potwierdzeniem przyjęcia zlecenia jest sms zwrotny.

Udostępniamy naszym klientom wiele możliwości zamawiania taksówek, gdyż zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze mają oni możliwość skontaktowania się telefonicznie z dyspozytornią. Dzięki aplikacji mobilnej oraz sms-om każdy może zamówić taksówkę niezależnie od okoliczności, w jakich się znajduje.

 

RADMOR TAXI
Nowa kategoria usług przewozów pasażerskich
Dojeżdżamy w każde miejsce, w kraju i za granicą.

back to top