Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
608 417 417 PRZEWOZY PASAŻERSKIERADMOR TAXI KOSZALIN

Na czym polega dostarczanie kwiatów taksówką?

2022-08-25

Chociaż słowo „taxi” kojarzy się głównie z przewozem osób, nasza firma świadczy o wiele więcej usług. Już nie raz wspominaliśmy, że nasi kierowcy mogą pomóc przy wymianie koła, uruchomieniu rozładowanego akumulatora, czy zrobieniu drobnych zakupów spożywczych – oczywiście z dostawą prosto pod drzwi. Niewiele osób wie jednak, że jesteśmy też doskonałą pocztą kwiatową! Jak dokładnie wygląda dostarczanie kwiatów taksówką?

Jak zlecić dostarczenie kwiatów pod wskazany adres?

Zamówienie dostawy kwiatów nie różni się w zasadzie od zamówienia taksówki czy zakupów z dostawą do domu. Klient musi skontaktować się z naszą dyspozytornią i ustalić zakres usługi. Zazwyczaj to klient sam zamawia bukiet w swojej ulubionej kwiaciarni, podaje jej adres i godzinę odbioru kwiatów oraz dane i adres ich odbiorcy. Czasami klienci zdają się na gust kierowcy i to jemu zlecają wybór gotowego bukietu do określonej kwoty. Zamawiający pokrywa koszty „poczty kwiatowej”, a odbiorca… jest mile zaskoczony niespodzianką!

Kiedy warto skorzystać z poczty kwiatowej?

Poczta kwiatowa to naprawdę przydatna usługa. Sprawdzi się zwłaszcza wtedy, gdy zechcesz podarować kwiaty bliskiej osobie (ukochanej, mamie, przyjaciółce…), lecz nie możesz zrobić tego osobiście. Co ciekawe, z dostawy kwiatów korzystają nawet osoby, które tego samego dnia zamierzają świętować np. urodziny razem z drugą połówką, lecz już w ciągu dnia chcą ją miło zaskoczyć, zamawiając dostawę bukietu do jej miejsca pracy. Osoba zamawiająca bukiet może zlecić też jego dowiezienie… do siebie, np. do biura. Dzięki temu od razu po pracy może udać się na randkę lub imprezę z kwiatami w ręku, zamiast tracić czas na dojazd do kwiaciarni.

Z poczty kwiatowej chętnie korzystają też firmy, które chcą w jakiś sposób uhonorować lub pogratulować swoim klientom czy partnerom biznesowym. Nawet nie będąc z nimi w zażyłych, prywatnych stosunkach, bukiet zawsze można zamówić bezpośrednio do biura.

RADMOR TAXI
Nowa kategoria usług przewozów pasażerskich
Dojeżdżamy w każde miejsce, w kraju i za granicą.

back to top