Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
608 417 417 PRZEWOZY PASAŻERSKIERADMOR TAXI KOSZALIN

Jak zorganizować przewóz gości podczas wesela?

2022-06-14

O tradycji polskich wesel słyszał chyba cały świat. Ogromne przyjęcie, zabawa do rana, suto zastawione stoły i… spore ilości alkoholu. Wesele jest jedną z tych okazji, gdzie niemal wszyscy goście chętnie wypiliby toast za Parę Młodą i spędzili całą noc na parkiecie. Niestety najczęściej okazuje się, że wśród gości znajdują się „przymusowi abstynenci”, wybrani przez rodzinę do pełnienia funkcji kierowców. Czy można w jakiś sposób zwolnić ich z tego obowiązku i pozwolić się bawić na całego? Oczywiście, że tak! Wystarczy wynająć busa z kierowcą.

Wygodny i bezpieczny transport gości

Bus jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem niż zwykłe auto osobowe. Przede wszystkim kierowca jest w stanie zabrać więcej niż 4 osoby, co ma ogromne znaczenie w przypadku większych rodzin czy np. grupy przyjaciół. Kierowca wynajęty na całą noc do przewozu gości umożliwia zakrapianą alkoholem zabawę do białego rana co najmniej kilku zaproszonym na wesele kierowcom. Wynajem busa może stanowić też argument za przyjęciem zaproszenia na wesele dla osób, które w swojej rodzinie nie mają kierowcy i powrót do domu późną nocą stanowiłby dla nich ogromny problem. Mówiąc w dużym skrócie – decydując się na wynajem busa z kierowcą, Para Młoda sprawia, że nikt z zaproszonych gości nie będzie musiał zastanawiać się nad transportem po lub w trakcie imprezy (np. aby odwieźć dzieci do dziadków). Goście z pewnością docenią ten gest.

Z kościoła na wesele

Warto pamiętać też o tym, że bus z kierowcą może przydać się jeszcze przed zabawą. Kierowca może przywieźć nim na ceremonię kościelną część gości, a potem zabrać ich spod kościoła do sali weselnej. Łatwiej też przewieźć nim większe prezenty, jeśli Młodzi otrzymają takie od gości, czy duże bukiety kwiatów. Bus stanowi więc nie tylko wygodę dla gości, ale też gwarancję spokoju dla Pary Młodej. Nowożeńcy mogą być pewni, że w każdej chwili mają do dyspozycji przestronny środek transportu z doświadczonym kierowcą.

RADMOR TAXI
Nowa kategoria usług przewozów pasażerskich
Dojeżdżamy w każde miejsce, w kraju i za granicą.

back to top