Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
608 417 417 PRZEWOZY PASAŻERSKIERADMOR TAXI KOSZALIN

Jak szybko dotrzeć z Koszalina na lotnisko?

2021-10-12

Żyjemy w czasach, gdy cały świat stał się globalną wioską. W dowolnym momencie możemy wybrać się w podróż do odległych krajów, jeżeli tylko mamy na to ochotę i fundusze. Ogranicza nas właściwie tylko wyobraźnia oraz zasobność portfela. W tak rozwiniętym świecie lotniska odgrywają bardzo ważną rolę. Są portami, z których można udać się w wymarzony lot i odwiedzić inne miejsca położone daleko od miejsca naszego zamieszkania.

Lotniska są najczęściej położone w pobliżu większych miast, ale raczej poza ich granicami. Takie umiejscowienie portów lotniczych oraz potrzeby współczesnych ludzi sprawiły, iż niezwykle istotny stał się również transport z i na lotnisko. Sprawne połączenia, dzięki którym szybko i bez zbędnych opóźnień pasażerowie mogą dotrzeć do aeroportu, są konieczne, aby komunikacja lotnicza była wygodna i mogła odbywać się bez niepotrzebnych zakłóceń.

Jaki środek transportu warto wybrać, jeżeli chcesz dojechać z Koszalina na lotnisko?

Jeżeli wybierasz się w podróż lotniczą z lotniska Pomorskiego w Koszalinie, musisz najpierw zaplanować, jak się tam dostać. Do dyspozycji masz kilka możliwości: własny samochód, autobus, kolej (lotnisko jest połączone nią z centrum Koszalina) lub taksówkę. Wykorzystanie własnego auta może wiązać się z pewnymi kłopotami – po dojeździe na lotnisko będziesz musiał zostawić je na płatnym parkingu strzeżonym, aby mogło bezpiecznie poczekać na Twój powrót z podróży. Przejazd autobusem lub koleją z dużymi, nieporęcznymi bagażami może być mało komfortowy, szczególnie jeżeli będzie w nich wielu pasażerów.

Najlepszy wybór to transfer taxi na lotnisko. Korzystając z usług naszej korporacji taxi, na pewno zdążysz na czas. Dojedziesz na lotnisko wygodnie i szybko, bez obaw o to, że może ominąć Cię wyczekana podróż. Atutem oferowanych przez nas połączeń jest atrakcyjna cena i bezpieczeństwo. Wystarczy zamówić taksówkę telefonicznie albo przez pobraną na smartfon aplikację i cieszyć się podróżą! Klientom wystawiamy faktury (nie wystawiamy VAT-owskich), dodatkowo klienci mają możliwość wyboru marki samochodu. Większym grupom oferujemy vana (dla max. 6-osobowej grupy) z kierowcą, a wymagającym klientom usługę taxi VIP. Stałym klientom oferujemy ceny umowne na korzystanie z przejazdów naszymi taksówkami.

RADMOR TAXI
Nowa kategoria usług przewozów pasażerskich
Dojeżdżamy w każde miejsce, w kraju i za granicą.

back to top