Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
608 417 417 PRZEWOZY PASAŻERSKIERADMOR TAXI KOSZALIN

Jak działa dostawa zakupów do domu taksówką?

2022-02-15

Prawdopodobnie każdemu z nas przydarzył się taki dzień, w którym wyjątkowo nie chciało się iść po zakupy. Być może było to spowodowane przeziębieniem, chorobą, zarwaną na imprezie nocą, a może po prostu – zwykłym weekendowym lenistwem. Gdy lodówka świeci pustkami, w takiej sytuacji zaczynamy gorączkowo zastanawiać się, kto mógłby nas wyręczyć w zrobieniu drobnych sprawunków. Dlatego postanowiliśmy zaoferować w Koszalinie taką usługę!

Taxi dla zakupów

Na czym ona dokładnie polega? To nic skomplikowanego. Klient, dzwoniąc pod nasz numer, zamiast zwyczajnie zamówić taksówkę, prosi o zrobienie zakupów i dostawę ich do swojego domu. Dyktuje przez telefon listę sprawunków, podaje swój adres… i to wszystko! Po prostu czeka, aż kierowca zjawi się pod drzwiami. Po rozliczeniu się z nim klient może od razu zabrać się za przygotowywanie posiłku. Jak widać, ulubione towary można kupić w piżamie, nie wychodząc z domu, nawet w sklepie, który nie oferuje obsługi online!

Kto najczęściej korzystać z dostawy zakupów taksówką?

Warto wiedzieć, że dostawa zakupów stała się bardzo popularną usługą. Jak już wspomnieliśmy, chętnie korzystają z niej osoby chore, które nie chcą, lub nie mogą wychodzić z domu, gdyż zmuszone są przebywać na kwarantannie. Potrzebne sprawunki trafiają do nich niedługo po złożeniu zamówienia – chorzy nie muszą czekać, aż dostarczy je ktoś znajomy dopiero po skończonej pracy.

Transport sprawunków to też wygodna opcja dla osób starszych, zwłaszcza mieszkających w blokach bez wind. Butelki z napojami, detergenty, warzywa i owce potrafią sporo ważyć, a nie każdy senior czuje się na siłach, by wnosić je codziennie na 3. czy 4. piętro.

Z usługi korzystają chętnie osoby, które nie lubią stać w kolejkach, lub nie mają na to czasu. Są to np. młode mamy, osoby pozostające w biurze do późnych godzin, czy ci, którzy do najbliższego sklepu mają stosunkowo daleko. W „leniwym” dniu to usługa dla wszystkich!

RADMOR TAXI
Nowa kategoria usług przewozów pasażerskich
Dojeżdżamy w każde miejsce, w kraju i za granicą.

back to top