Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
608 417 417 PRZEWOZY PASAŻERSKIERADMOR TAXI KOSZALIN

Bezgotówkowy przewóz taksówką - kto może z niego skorzystać?

2022-05-25

Wielu ludzi tak przyzwyczaiło się do płacenia kartą, telefonem, lub zegarkiem, że niezwykle rzadko noszą przy sobie jakąkolwiek gotówkę. Często przypominają sobie o tym, gdy zostając dłużej na imprezie u znajomych, chcą zamówić taksówkę. Nie wszędzie przecież w pobliżu znajdują się bankomaty, by szybko wypłacić gotówkę. Czy rzeczywiście jest to problemem?

Płatność kartą w taksówce – czy to możliwe?

Nowoczesne firmy, oferujące przewozy osób, coraz częściej zwracają uwagę na nawyki swoich pasażerów. Nasi kierowcy już od jakieś czasu zgłaszali, że zwłaszcza młode osoby pytają często o możliwość płatności kartą. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić taką usługę. Jest ona dostępna dla każdego, jednak o zamiarze zapłacenia kartą za przejazd taxi należy poinformować dyspozytora w momencie zamawiania przewozu. W przeciwnym wypadku może się bowiem zdarzyć, że kierowca nie zabierze ze sobą terminala.

Rozliczenia dla firm

Z płatności bezgotówkowych korzystają również firmy, które regularnie korzystają z naszych usług. Ich pracownicy, zamiast za każdym razem pamiętać o zabraniu gotówki na przejazd, mogą skupić się na obowiązkach zawodowych. Firmy, po podpisaniu z nami umowy, za wykonane przejazdy rozliczają się tygodniowo lub miesięcznie.

Opłaty „z góry”

Nasi kierowcy chętnie obsługują też różnego rodzaju eventy, uroczystości rodzinne i imprezy firmowe. Naszą flotę można w tym przypadku wynająć, płacąc za usługę „z góry”. Organizator imprezy opłaca wybrane przewozy bezgotówkowo, a kierowcy danego dnia przewożą zaproszonych na imprezę gości np. z kościoła do sali weselnej, czy spod siedziby firmy do wynajętej restauracji. Goście nie muszą pamiętać o zamówieniu taksówki i zabraniu ze sobą gotówki, a organizator imprezy może być pewien, że wszyscy dotrą w ustalone miejsce na czas. To też wygodna opcja, by zorganizować swojemu zagranicznemu gościowi np. transport z lotniska, czy na lotnisko.

RADMOR TAXI
Nowa kategoria usług przewozów pasażerskich
Dojeżdżamy w każde miejsce, w kraju i za granicą.

back to top