Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
608 417 417 PRZEWOZY PASAŻERSKIERADMOR TAXI KOSZALIN

4 zalety wynikające z dowozu i odbioru dzieci ze szkoły taksówką

2021-08-14

Liczne obowiązki związane z pracą zawodową i innymi obszarami życia mogą zabierać rodzicom naprawdę dużo czasu i powodować, że nie mają oni możliwości odwożenia sowich pociech do szkoły czy przedszkola a potem odbierania ich. Do tego dochodzą jeszcze liczne zajęcia pozaszkolne, takie jak basen, nauka języków obcych czy lekcje muzyki. Zazwyczaj takie dodatkowe zajęcia odbywają się, kiedy rodzice są jeszcze w pracy. Dojazd komunikacją publiczną nie jest komfortowy, a już na pewno nie sprawdzi się w przypadku młodszych dzieci, dlatego rodzice poszukują alternatywy i coraz chętniej decydują się na usługę dowozu dzieci taksówką.

Bezpieczeństwo

Taksówka podjeżdża po dziecko, dzięki czemu nie musi ono nigdzie dochodzić, a następnie zostaje odwiezione pod samą szkołę czy przedszkole. Kierowca może poczekać, aż dziecko wejdzie do placówki a nawet je odprowadzić, jeśli jest taka potrzeba. Istnieje też możliwość poinformowania poprzez SMS, gdy tylko dziecko bezpiecznie dotrze we wskazane miejsce. Jeśli dziecko posiada telefon komórkowy może otrzymywać informacje, jaka taksówka po nie przyjedzie. Będzie to gwarancją, że nie wsiądzie do innego auta. Samochody Radmor Taxi Koszalin są wyposażone w foteliki, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo najmłodszym pasażerom. Korzystając z naszych usług można mieć pewność, że każdy kierowca posiada licencję, testy psychometryczne, a wszystkie nasze samochody mają aktualne przeglądy techniczne. Nasi kierowcy są zawsze mili i pozytywnie nastawni, więc każdy przejazd przebiegnie w przyjaznej atmosferze.

Oszczędność czasu 

Odwożenie i zawożenie dzieci do szkoły pochłania naprawdę sporo czasu. Do tego dochodzą treningi, korepetycje, zajęcia muzyczne w różnych miejscach. Często trudno to pogodzić z pracą zawodową czy opieką nad młodszymi dziećmi, które jeszcze nie uczęszczają do przedszkola ani szkoły. W takiej sytuacji zdecydowanie się na korzystanie z usług firmy taksówkarskiej pozwoli zaoszczędzić wiele cennego czasu.

Elastyczność

Dowóz i odbiór dzieci ze szkoły czy zajęć pozalekcyjnych może być stałą usługą, dzięki której dziecko codziennie będzie odbierane i zawożone we wskazane miejsca, ale również udogodnieniem, z którego rodzice skorzystają tylko w razie potrzeby. Czasem zdarzają się nagłe sytuacje lub trzeba zostać dłużej w pracy, przez co nie ma możliwości odbioru czy zawiezienie dziecka do szkoły, w takim wypadku wystarczy zadzwonić do sieci taksówkarskiej i ustalić odpowiedni kurs.

Zawsze na czas

Zapracowanym rodzicom zdarza się, że poprzez natłok obowiązków w pracy spóźniają się po dzieci do szkoły czy przedszkola, co nie jest komfortowe dla ich pociech. Przez poranne korki często nie są w stanie dowieźć dziecka na czas do szkoły. W przypadku rodzin, które mają więcej niż jeno dziecko, czasami trzeb zawieźć pociechy w dwa różne miejsce w tym samym czasie. Dlatego korzystanie z taksówek, które są zawsze na czas, a ich kierowcy uwzględniają ruch panujący na trasie, zapewni dzieciom dowóz i odwóz zawsze na czas.

RADMOR TAXI
Nowa kategoria usług przewozów pasażerskich
Dojeżdżamy w każde miejsce, w kraju i za granicą.

back to top